Specjalista ds. Kontroli Jakości

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem, będącym w ciągłym rozwoju, współpracującym z firmami na całym Świecie. Wytwarzamy sprzęt medyczny znajdujący zastosowanie w endoskopii. Dzięki stosowaniu wysokich wymagań jakościowych wypracowaliśmy znaczącą pozycję w branży.

Szukamy do zespołu Specjalisty ds. Kontroli Jakości – osoby odpowiedzialnej za kontrolę jakościową wytwarzanych wyrobów.

  • Praca stacjonarna w Gliwicach
  • Pełny etat
  • Poszukiwany: młodszy specjalista (Junior) / specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie kontroli wyjściowej wyrobów gotowych
  • raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • udział w monitorowaniu działań korygująco-zapobiegawczych oraz weryfikowanie ich efektywności
  • przeprowadzanie kontroli wejściowej komponentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki – mile widziane: elektronika, mechatronika lub pokrewne
  • zdolności analityczne, dokładność i sumienność
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
  • samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe
  • pracę w otwartym i kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • elastyczny czas pracy
  • dogodną lokalizację biura z parkingiem
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty sportowej

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

praca@vimex-endoscopy.com