Konstruktor Elektronik

Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem, będącym w ciągłym rozwoju, współpracującym z firmami na całym Świecie. Wytwarzamy sprzęt medyczny znajdujący zastosowanie w endoskopii. Dzięki stosowaniu wysokich wymagań jakościowych wypracowaliśmy znaczącą pozycję w branży.

Szukamy do zespołu Konstruktora Elektronika – stanowisko skierowane jest do osób posiadających doświadczenie w utrzymaniu i wdrażaniu nowych produktów.

  • Praca stacjonarna w Gliwicach
  • Pełny etat
  • Poszukiwany: specjalista (Mid / Regular) / starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac projektowych w obszarze rozwoju nowych produktów i modernizacji już istniejących
  • Projektowanie i analiza układów elektronicznych – analogowych i cyfrowych stosowanych w medycynie
  • Opracowywanie dokumentacji dla różnych faz projektu, tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną na potrzeby produkcji
  • Projektowanie, uruchamianie i testowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych (PCB), tworzenie i utrzymywanie BOM
  • Tworzenie oprogramowania w C na mikrokontrolery
  • Wsparcie Produkcji i Serwisu w pracach związanych z testowaniem urządzeń wraz z rozwiązywaniem bieżących problemów technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika lub kierunki pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktora w obszarze elektroniki
  • Zamiłowanie do elektroniki (własne projekty)
  • Doświadczenie w produkcji wyrobów elektronicznych, praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Znajomość i umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych m.in. oscyloskop, multimetr itp.
  • Umiejętność czytania i projektowania schematów elektrycznych i elektronicznych analiza i definiowanie usterek w obwodzie elektronicznym
  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych
  • Umiejętność projektowania obwodów PCB z uwzględnieniem zasad EMC / EMI, praktyczna znajomość CadSoft Eagle
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C, znajomość zasad działania komunikacji: I2C, SPI, UART
  • Mile widziana znajomość norm ISO 60601-1 i ISO 60601-2, uczestnictwo podczas badań laboratoryjnych
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność i rzetelność
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu, zaangażowanie
  • Wysoki poziom samo motywacji, ciekawość i chęć rozwoju w zakresie nowych technologii

Oferujemy:

  • Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodną lokalizację biura z parkingiem
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

praca@vimex-endoscopy.com